Psp Me Cip

Shitet nga: Jurgen 07 Jan 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet psp ne gjendje shum te mire. Me cip, pra hap lojra me disk dhe te futura nga kompjuteri.
Memorje 2 Gb
Ngjyra e zeze
Ne cmim perfshihet Need For Speed Prostreet disk origjinal dhe Pes 2014 e instalume
Cmimi jo i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim