Ps3

Shitet nga: El 26 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Elbasan
Shiten 7ps3 te kompletuara me leva dhe disqe+7 tv LG 42full HD+7kolltuqe.jane ne gjendje shume te mire 3 muaj te perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim