Ps-3 me 2 levë dhe 1 lojë Pes13

Shitet nga: toni 11 Nën 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet Ps-3 me 2 levë dhe 1 lojë Pes13
Ps-3 eshte slim nuk behet me cip
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim