Playstation

Shitet nga: klajdi 12 Dhj 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shes sallen e plastation te kompletuar 5 televizor 37 polsh marka findux 5playstion slim njeri eshte me cip si dhe 4 disqe pes 13 dhe dy blur si dhe 5 kolltuqe ne gjendje shum te mir kam edhe nje tavolin lokakali me 6 karrige per me shum informacion me kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim