PS3 KULLTUK MBAJTESE

Shitet nga: PS3 20 Krr 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet (1) PS3 ne gjendje shum te mir me cip me lojra te fundit proevolution, GTA V, BLUR, FIFA 2014 Call of duty e tj. me kullktuk dhe mbajtese si ne foto ''pa TV ''ne gjendje shum te mir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim