PLAYSTATION 3 SUPER SLIM

Shitet nga: elton 15 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Elbasan
6 PLAYSTATION 3 SUPER SLIM hdd 12gb me nga 3 disqe per secilin dhe dy leva origjinale,2 muaj te perdorurPES 2013 BLUR lojra nga me te ndryshmet, shiten te gjith ose dhe tek e tek cmimi 25 000 lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim