Kam nje ps3

Shitet nga: erjon 19 Dhj 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Kam nje ps3 slim dhe dua ta nderroj me xbox 360 (me cip)...theksoj se ps3 nk ka chip..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim