3 Playstation 3 me tv led 32

Shitet nga: luftar 22 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
per arsye mbyllje aktiviteti shes playstation 3 slim dhe 3 tv 32 led +3 kolltuqe+3 tavolina mbajtese tv dhe ps3 nje trup.me nga2 doreza secila me loja si proevolution call of duty cmim i arsyeshem.dhe mbi te tjera i diskutushem............nr 0697300912
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim