OKAZION PLAYSTATION 3 PA CIP ME DY DISQE BLUR D..

Shitet nga: visi 23 Shk 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR   5 000 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Tableta
OKAZION............... PLAYSTATION 3 PA CIP ME NJE LEV DHE DY DISQET BLUR DHE FUTBOLL 2013 VETEM PER 150 ERO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim