LG kompjuter

Shitet nga: lori 12 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri eshte ne gjendje shume te mirw perdorimi,shume pak i perdorur,dhe gjendje fizike shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim