Komplet tavolinedhe kompjuter

Shitet nga: andi sata 25 Nën 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

405 EUR   450 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes tavoline dhe kompjuter ne gjendje perfekte:
parametrat e pc- ASUS quad-corte 2.8 AMD , 4GB RAM DDR-III,grafika NVIDIA 1.6 GB ekran 22" full HD
Dimensionet e tavolines
60cm gjeresi x 130cm gjatesi x 75cm lartesi
Siperfaqja lart , xham I temperuar i ndrixuar nga drita LED anesore inoksi
Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim