MBULESA TAVOLINASH PER LOKAL DASME

Shitet nga: aksesore lokali 23 Nën 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
MBULESA TAVOLINASH (syprine e rrumbullaket diametri 1.5 deri 1.7 m)PER LOKAL DASME
si dhe fiongo per karrige disa lloje ngjyrash
te perdorura 22 gjendje
cmime te asryeshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim