Puno online vetem per 10 minuta ne dite

Shitet nga: ani 15 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Elbasan
Sektori : Të tjera
Regjistroheni ketu---http://www.probux.com/?r=animaze

Regjistrimi eshte i thjeshte dhe behet me adresen tuaj te mailit..
pastaj pasi te jeni regjistruar
Shkoni aty ku thot View adwertistememt
dhe do ju dal nje faqe me disa ikona verdha ,
te cilat duhet te klikohen separi..
edhe me pas ikonat jeshilet edhe rozat
klikojini dhe do ju dal nje pik e kuqe klikoni piken e kuqe
dhe do ju hapet nje faqe e re prisni sa te thot acount credited
dhe mbylleni faqen kshu veproni me te gjitha ikonat
cdo dite per vetem5 minuta ne dite dhe fitoni para.
Fillimisht do duken pak , por ju jap siguri se pas
3-4 muaj ju do te keni te ardhurat tuaja nga interneti.
Keni per te fituar mbi 40 dollar ne dite me referralet
Duhet te klikoni cdo dite qe tju rritet interesi
Punoni ne disa adresa njekoheshisht me nje paypal
edhe do te mbeteni te kenaqur
pagesa kryhet nepermjet https://www.paypal.com
eshte nje llogari online e juaja e cila vlen per te terhequr
leket nga interneti me ane te karte krediti visa...por
se pari duhet ti fitosh leket,,duke ndjekur kto udhezime regjistrohu
kliko adwertisment pastaj shko aty ku thot
baner do gjesh aty nje link te neobuxit me pseodunimin tend te cilen duhet ta
kopiosh dhe ti thuash shoqeve apo shokeve te tu te regjistrohen
me linkun tat ,,,,tani nese ato regjistrohen dhe klikojn,,,
ti fiton lek nga ata,,sa me shum aq me mir per ty,,,se vetem me klikimet e tua
do te duken shum pak lek por un te garantoj qe po vazhdove dhe ti besh
te tjeret te regjistrohen nen emrin tend ti do te fitosh shum me shume,
pastaj jane vetem 5 a 7 minuta ne dite per ty,,uroj qe ju vafte mbare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim