Kerkoj pun si ndihmes mekanik

Shitet nga: reli 25 Sht 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si ndihmes mekanik
kam mbaruar shkollen profesionale 4 vjet
di shum mir xheneriket
kam dhe eksperience pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim