cnc ruter

Shitet nga: Ermir Xhelo 17 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
cnc ruter, fres. Makineria eshte e kopjuterizuar dhe ben veprime komplekse te automatizuara, e gatshme te presi dhe te gdhendi ne: dru,plastik, etalbon, alumin, mermer etj. 120/240 cm e pershtatsheme ne shum fusha biznezi, arredime , reklamash etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim