Zgara te ndyshme me qymyr me korent me gas me gur

Shitet nga: Igli 10 Maj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Zgara me qymyr dhe me korent.60 euro copa.zgare me gas 70 euro copa.eso nderrohen.tel 0693746625.cel 0676037316.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim