Paisje per furre

Shitet nga: Arjoni 20 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shitet nje banak drruri per buke i punuar me mjeshteri, nje furre 2 kateshe me tull per pica sanduic etj....nje tavolin inox ushqimor ne gjendje sh te mir gjithashtu dhe 2 frigorifer banak nje rreklamues dhe nje per te mbajtur rezerva te dy jan freskus dhe ngrires. Dhe nje brumatice planetare tip i vjeter por ne gjendje sh te mir gjithashtu dhe nje prerese buke ne gjendje sh te mir te gjitha keto paisje jan te perdorura 1vite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim