Paisje fastfoodi

Shitet nga: Ilir dapeshi 21 Sht 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
shiten paisje fastfoodi te kompletuara, ku perfshihen: tostjere,friteze,gjiro,frigorifere plus 6 tavolina dhe 18-te karrige inox, paisjet ne fjale jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim