Makineri akullore me 3 leva carpigiani.dhe me tasa

Shitet nga: Igli 08 Maj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR   2 600 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
frigirifera te ndyshem per akullore .tel .0693746625.cel 0676037316
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim