Kolltuqe dhe banak

Shitet nga: bimi 14 Qer 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shes kolltuqe dhe banak per lokal ne gjendje shum te mir te int te te kont ne tele jan 6 komplete bashk me tavolina me xham
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim