Furra pica okazion

Shitet nga: Kristo 03 Maj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Furra kapaciteti 16 pica
Furra profesionale me 2 kate
lehtesisht e perdorshme ne ambjent dhe ne fukset e punes.kjo furre ka kapacitet per 100 pica ne ore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim