Krevat terapie

Shitet nga: Dori 08 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK   280 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Paisje për mjeksi
OKAZION...

Shitet krevat terapeutik Nuga Best bashke me brezin per dobesimin e barkut,eshte i perdorur shume pak dhe i mirembajtur.Sherben per kurimin e semundjeve reumatizmale, semundjeve te spondiliatrozes ,herie diskale ,gure ne veshka,per pastrim dhe qarkullimin e gjakut etj.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Te interesuarit te na kontaktojne!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim