Shiten rafte dhe frigorifer per markete

Shitet nga: visi_1988 27 Pri 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Rafte 5m x 7000lek te reja metri dhe rafte 6.65m x 6000mij lek te reja metri. Frigorifer i bler i ri para 5muaj shitet 38000lek te reja 180W fuqia. Shiten per arsye mbyllje biznesi. Nr +355693677027
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim