Mobilje per lokale karrige dhe tavolina 4komplet..

Shitet nga: sokrat kercyku 22 Krr 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Jane 4 komplete me tavolina dhe karrige. Modeli eshte bashkohor,
Dhe mjaft modern. Karriget jane si model kolltuku dhe tavolinat vijne me bazament te gjere dhe me xham mbulues persiper.
Tavolinat jane me ngjyre te bardhe dhe me shkelqim ndersa karriget i njejti material,por copa mbuluese e karrigeve eshte ngjyre portokalli dhe vjollce.
Jane blere para nje viti, dhe jane perdorur vete pese muaj.
Mobiljet jane bere me porosi dhe materiale te zgjedhura. Jane perdorur ne nje bar kafe ne qender te elbasanit.
Jane te mirembajtura dhe ne gjendje shume te mire
Shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit. Aktiviteti ka 4 jave qe eshte mbyllur.
Te interesuarit te kontatojne ne kete numer telefoni
Cmimi eshte mjaft i arsyeshem dhe i negoviueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim