Frigorifer Vitrine

Shitet nga: Nardi 21 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Frigorifer vetrine me deposito freskuese me nje vit garanci gjatesi 3 metra Dhe nje tjeter Banak 400 L.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim