Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

Shitet nga: INDRIT KACAJ 20 Maj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK   600 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Aksesore per Farmaci .

1.Banaku Qendror
2.Rafte te hapur dhe me kapak .
3.Sistem kamerash .
4.Aksesor te ndyshem .

Cmimi i panegociueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim