FRIGORIFER BANK ose nderrohet me makine benzine =

Shitet nga: Arient Hoxha 11 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet banak freskues dhe ngrires posht ne gjendje te mire pune.3 METRA I GJATE DHE 1.25 I GJERE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI CMIM I DISKUTUESHEM OSE NDERROHET ME MAKINE BENZIN ME TE NJEJTIN CMIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim