Banak per dyqane per aksesor etj

Shitet nga: Eri 25 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Banaku eshte drru safi dhe xham
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim