stufe me gas e korent

Shitet nga: Igli 21 Maj 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR   700 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
stufe me gas dhe korent 450 euro.tel 0693746625 .cel0676037316.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim