Shiten pajisje lokali dasmash(ndryshim aktiviteti)

Shitet nga: Auto Germany 20 Maj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten pajisjet e nje lokali dasmash ne Elbasan. Arsyeja ndryshim aktiviteti . Pajisjet jane ato ne foto ( si kondicioner kollone 3 cop, karrige me veshje 300, tavolina 22, mbulesa tav, perde, ndricimi, frigorifer kollon 4,banak 3 , , + te gjitha pajisjet e guzhines , serviset e sherbimet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim