Shes

Shitet nga: Jani 28 Pri 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten paisje furre pasticeri
Fura gama
Frigorifer pasticerie 6 cope
Brumatrice 80 kg,mikser 40 kg,mikser pasticerie 10 kg,frigorifer ngrires kollone 2 cope,shara buke 2 cope,lavapjatese 1 cope.
Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim