SHITEN PAISJE PER PICERI ETJ..

Shitet nga: Paisje Dje 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten keto paisje ne gjendje shume te mire
-Furre Picash
-Brumatrice
-Afetatrice
-Frigorifer
-Kombinat Grires
Numer kontakti +355 69 208 3743 (cmimi i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim