Paisje te ndryshme

Shitet nga: Igli 16 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK   800 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
..zgara 150 milek qoftesh.fertes patatesh 150milek .. Te dyja paisjet 270milek me ulje nuk kan cmim tjete. dhe jane shum te mirmbajtura..flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim