Paisje te ndryshme pasricerie sfudi.

Shitet nga: Igli 21 Maj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK   800 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150milek .. Te dyja paisjet 270milek me ulje nuk kan cmim tjete. dhe jane perdorur vetem 2 muaj shum te mirmbajtura.+ frigorifera per akullore+ nje frigorifer freskues me cmime te arsyeshem.flm .ose nderrohet. te 0693746625.cel 0676037316.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim