Paisje per piceri

Shitet nga: Olti 28 Pri 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten paisje per piceri.furre pice,brumatrice,fetatrice,bango,Grirese djathi,tava per brumin.te blera te reja dhe te perdorura 6 muaj.super gjendje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim