Makineri per akullore GBG

Shitet nga: Andi Ciro 13 Maj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK   80 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet makineri per akullore (granite, kafe e ftohte etj...), ne gjendje te mire pune. Makineria eshte e ardhur nga Italia. Kapaciteti 7-8 litra.
(Cmimi eshte ulur ne 55.000 leke te reja per shkak te mungeses se kapakut, i cili mund te sajohet vete, ose te porositet online)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim