Makineri dhe paisje te ndrryshme

Shitet nga: igli 21 Maj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes ose nderroj paisje te ndyshme per pasticeri.lokale.etjer.te perdorura.tel.0693746625. .flm ose nderrohet.tel 0676037316.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim