Makine per grirje mishi italiane

Shitet nga: ... 27 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makine per grirje mishi, ne gjendje shume te mire Italiane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim