Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni

Shitet nga: Shpendi Dje 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne okazion shiten disa komplete kolltuqesh, abazhure,spote,vazo lulesh me palme,komplete tavoline italiane per ambjente te jashtem,imazhe me dopio adeziv nga me cilesori si dhe dekore pasqyrash. Cmimi mjaf i mire. Total jane abazhure 11 cope cmim 25Eur copa, spote 65 cmim i diskutushem, 2 vazo lulesh + palme 150 euro copa. 12 komplete kolltuqesh te perbera nga 15 kolltuqe,12tavolina,30pupa,5 veshje murale te gjitha kamosh origjinal dhe ne gjendje thuajse te reja cmimi 4000 euro. 4 komplete tavolinash per ambjent te jashtem origjinale klasike italiane 500euro seti. Dekore pasqyrash 20m linear cmimi i diskutueshem. Edhe shum gjera te tjera per me shum informacion na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim