Kater komplete tavolinash me karrige per lokale

Shitet nga: sokrat kercyku 22 Gsh 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Okazion!
Shes kater komplete tavolinash me karrige ne ngjyre te bardhe. Karriget me mbulese damasku te trashe ne gjyre portokalli dhe lejla. Materiali nga i cili perbehen eshte derrase e e forte me shkelqim. Jane bere me porosi dhe jane perdorur vetem 5 muaj. Tavolinat jane te bardha dhe me mbulese xhami permbi. Jane mobilje te mirembajtura dhe me nje cmim mjaft te leverdisshem, vetem per 90000 leke te rinj.
Gjithashtu ka edhe mundesi per negocim te cmimit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim