Karrige për bar

Shitet nga: Klodian 07 Maj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR   130 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
janë në gjëndje shumëtë mirë.
i shes sepse do bëj ndryshime në shtëpi.janë 2 copë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim