FRIGORIFER BANAK NGRIRES

Shitet nga: Arient Hoxha 11 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHITET FRIGORIFER BANAK NGRIRES NE GJENDJE TE MIRE PUNE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI CMIM I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim