Ekspres

Shitet nga: ramazan 04 Qer 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ekspres i markes caccia ....i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim