Banak druri

Shitet nga: 0693605927 23 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes banakdruri per lokal,,i bere ,,me ,,porosi ,,i madh ,,dhe ,,ibukur ,,shitet ,,shum ,,lire ,,per ,,arsye ,,mbyllje ,,aktiviteti ,,150,000 ,,leke,,,,,100 ,,cop ,,veshje ,,karrikesh,,,jane ,,perdorur ,,vetem ,,1 ,here ,,35000,,leke ,,gjenerator ,,me ,,nafte ,,ndezja ,,me ,,motorrine ,,thuajse ,,i ,ri ,,iblere ,,ne ,,dyqan ,,80,000,,leke ,,4 ,abazhure ,,te ,,medhej ,,qe ,,bajne ,,shum ,,ndricim,,shum te ,,bukur ,,30,000leke ......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim