Banak Lokali me Lavaman Cmim OKAZION !!!!!

Shitet nga: Miri 19 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Lavaman inoksi me grup te ri thuajse i paperdorur , vetem per pak kohe ka sherbyer.
Afersisht 3 metra gjatesi me 1 meter kend.
Nxitoni , banak lokali ne oferte per shitje .
Per me shume foto dhe informacion kontaktoni ne nr e cel. Cmim i diskutueshem. Banaku eshte kend dhe vjen rreth 3 metra linear. Per me teper mos hezitoni te kontaktoni , cimi oferte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim