Frigorifer akullore.

Shitet nga: Igli 21 Maj 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
.frigorifera ngrires per akullore jan 2 cpo.njeri me 9 tasa tjetrri me 6 tasa.me 9 tasa akulloreje kushton 450 euro.ai me 6 tasa 350 milek. .tel 0693746625.cel 0676037316.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim