Pajisje italiane per parukeri

Shitet nga: Dini 12 Tet 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shiten pajisje italiane per parukeri te cilat jane pothuajse te reja shum pak te perdorura , gjenden ne elbasan nese interesoheni mund te kontaktoni ne numrat e telefonit vf club 0697347301 dhe 0699208861 ....... cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim