makina lavatrice tharese pastrim kimik

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet lavatrice ELEKTROLUX W4130H 14KG 1000 ROTULLIME CENTRIFUG
makina eshte ne gjendje shum te mir
kemi edhe tjera makina per pastrim kimik
gjindemi ne shkup r.maqedonis VIBER WATCCAP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim