Tavoline hekur per hekurosje

Shitet nga: xhelal 16 Maj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet hekur per hekurosje COVEMAT 4006 tavolina ka bojler vakum dhe te gjitha paisjet kemi 10 tavolina te keti modeli gjindemi ne shkup R. Maqedonise 0038978446634 whatcap viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim