Sistem peshimi

Shitet nga: Lenci 26 Pri 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri per fabrikat e bojes sistem mbushje,sistem filtrimi si dhe pompe pneumatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim